Tez / Makale Editörü : İstanbul Üniversitesi

Tez / Makale Editörü, Redaksiyon, İntihal Oranı Düşürme, İntihal Oranı Tespiti, SPSS / EViews Analizleri, Essay Yazdırma, Literatür Taraması, Bitirme Tezi ve Tez Danışmanlık konusunda İstanbul Üniversitesi öğrencilerine hizmetler veriyoruz.

Tez / makale editörü olarak akademisyenlere ve öğrencilere yardımcı olup Tez / makale yazma, editoryal, intihal azaltma, SPSS / EViews analizi, literatür taraması ve tez danışmanlığı gibi hizmetlerde yardımcı oluyoruz.

Müşterini Memnuniyeti

Editörlük hizmetlerinde müşterini memnun etmeye çalışırız. Zira müşteri memnun olursa başka müşterilere referans oluyor, bu bizim için çok önemli konudur.

İstanbul Üniversitesi

İstanbul Üniversitesi, İstanbul’da bulunan önde gelen bir Türk üniversitesidir. Ana kampüs, eyaletin başkenti Fatih’te bulunan ve şehrin Avrupa yakasındaki Beyazıt Meydanı’na bitişiktir.

İstanbul Üniversitesi koca şehir istanbul’un en eski okuludur. Bu okulda öğrenci olmak gerçekten özel bir durumdur. İstanbul Üniversitesi belki Türkiyenin en iyi ve en büyük okuludur. Tez Editörü olarak İstanbul Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekten gurur duyarız.

Editörlük Hizmeti

Tez / Makale İnceleme hizmetinde imla hatalarını, noktalama işaretlerini, gramer kurallarına uygunluğu, anlam bütünlüğünü ve anlam bozukluklarının bulunmadığını doğrular, Akademik dile uygunluğu ve en önemlisi yazım rehberliği ile uyumlu hale getirmeye çalışıyoruz. Her akademik çalışma için tez / makale yazımı gerçekten gereklidir.

Editörlük hizmetimizi Tez  /  Makale Editörü olarak alabilirsiniz. İstanbul üniversite öğrenciler ve akademisiyenleri bu konularda bizimle irtibata geçebilirler.

Eğer bu konularda tecrübeniz varsa biliyorsunuz ki birçok makale editörlük sorunları nedeniyle red edilmektedir. Bu yüzden editörlük konusu her akademik çalışma için oldukça önemlidir. Zira her bir yanlış özensizlik olarak anlaşılır. Nasıl olur ki üzerine aylarca çalışılmış bir yazıda, imla ve gramer hataları olabilir? Bu yüzden  Tez / Makale editörlük hizmetleri sunulmaktadir.

İntihal Oranı Düşürme

İntihal azaltma (benzerlik azaltma | benzerlik indeksi azaltma), tez düzenleme hizmetlerinde en başarılı hizmetlerden biridir. İntihal azaltma (benzerlik azaltma | benzerlik indeksi azaltma) genellikle Turnitin raporuna bakılarak azaltılır. Bu oran% 20 ve daha düşük olmalıdır. Tez editörü İntihal azaltma hizmetleri veriyoruz (benzerlik azaltma | benzerlik indeksi azaltma).

İstanbul üniversite öğrencilerinin benzerlik İndeksini İngilizce ve Türkçe olarak azaltmalarına yardımcı olmaya hazırız. Benzerlik indeksi raporu da çok az ücret karşılığında verilmektedir.

SPSS / EViews Analizi – Tez Danışmanlığı

Ayrıca SPSS / EViews Analizi, Literatür Taraması ve Tez Danışmanlığı’na da güvenebilirsiniz. Bu konularda kaliteli işler yapıyoruz ve daha ucuz fiyatlara yapıyoruz. Çünkü aracı yok ve ekibimiz doktora öğrencilerinden oluşuyor. Aracı kurumlar, diğer sitelerdeki oranın% 30 ila% 50’sini ücretlendirir.Bu nedenle, tez editörü daha ucuz oranlar için SPSS / EViews analiz hizmetleri, literatür taraması ve tez danışmanlığı sunmaktadır. İstatistiki analiz üzerine İngiltere’de okuyan öğretmenlerimiz var.

Eğitmenlerimiz, Econometrics Türkiye’nin en iyi okullarında doktora yapıyor. Çok başarılı analiz hizmetleri sunuyoruz. İstanbul öğrencileri analiz, literatür ve tez önerileri konusunda bizden yardım alabilir. Kaliteli ve makul ücretlere hizmet veriyoruz. Bu konudan da emin olabilirsiniz.

Tez / Makale Editörü olarak akademisyenlere ve öğrencilere yardımcı olmaktayız. Tez / Makale Redaksiyon, Editörlük, İntihal Oranı Düşürme, İntihal Oranı Tespiti, SPSS / EViews Analizleri, Essay Yazdırma, Literatür Taraması, Bitirme Tezi ve Tez Danışmanlık konusunda hizmet veriyoruz. 

Menu