Tez / Makale Editörü : Atılım  Üniversitesi

Tez / Makale Editörü olarak akademisyenler ve öğrencilere, tez ve makaleleri ile ilgili her konuda yardımcı olmaya hazırız. Tez / Makale Editörü, Redaksiyon, İntihal Oranı Düşürme, İntihal Oranı Tespiti, SPSS / EViews Analizleri, Essay Yazdırma, Literatür Taraması, Bitirme Tezi ve Tez Danışmanlık konusunda Atılım  Üniversitesi öğrencilerine hizmetler veriyoruz.

Her zaman müşteri memnuniyeti ve rızası bizim için en önemli konudur. Müşteri memnuniyeti ne zaman sağlanabilir? Kaliteli hizmet, makul fiyatlara verildiğinde müşteri memnuniyeti sağlanmış olabilir.

Atılım Üniversitesi

Atılım Üniversitesi, 1997 yılında kurulmuş özel bir üniversitedir. Türkiye’nin başkenti Ankara’da bulunmaktadır. Atılım Üniversitesi uluslararası öğrenciler tarafından ilgi görmektedir. Çoğu bölüm için öğretim dili İngilizcedir. Eğitim programları uluslararası standartlardadır. Atılım Üniversitesi Ankara’da çok tanıtan bir okuldur. Bu okulda öğrenci olmak gerçekten özel bir durumdur. Atılım Üniversitesinin bir önemli özelliği genç ve dinamik hoca kadrosudur. Atılım Üniversitesinde genellikle öğretim görevlileri genç akademisyenlerden oluşur. buda çok avantajlı bir durum olarak söylenebilir. Essay Yazma Merkezi olarak Atılım Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekten gurur duyarız.

Tez/Makale Redaksiyon hizmetinde, metnin imla hatalarını, noktalama işaretlerini, dil bilgisi kurallarına uygunluğunu, anlatım bütünlüğü olmasını ve anlatım bozukluğunun olmamasını kontrol ediyoruz. Akademik dile uygunluğun denetlenmesi ve en son ve en önemlisi yazım kılavuzuna uygun hale getirilmesine çalışıyoruz. Tez / Makale Redaksiyon gerçekten her akademik çalışma için gereklidir. Tez / Makale Editörü olarak bizden redaksiyon hizmeti alabilirsiniz. Atılım  üniversitesi öğrencileri ve akademisyenleri bu konularda bizim ile iletişim geçebilirler. İletişim için Whatsapp, telefon veya email yollarını tercih edebilirsiniz. Her iletişim yolunu seçerseniz en fazla 10 dk içerisinde Tez / Makale Editöründen yanıt alacaksınız. Çalışmanın detayı bize ulaştığında sizlere fiyat ve teslim tarihi konularında bilgi verilecektir.

İntihal oranı düşürme

İntihal oranı düşürme(Benzerlik Oranı Düşürme | Benzerlik İndeksi Düşürme) tez editörü hizmetlerinde en başarılı hizmetlerden biridir. İntihal oranı düşürme(Benzerlik Oranı Düşürme | Benzerlik İndeksi Düşürme) genelde Turnitin raporunu bakarak düşürülür. Bu oranın 20%’nin altı olması elzemdir. Tez Editörü İntihal oranı düşürme(Benzerlik Oranı Düşürme | Benzerlik İndeksi Düşürme) konusunda hizmet vermektedir. Atılım  üniversitesi öğrencilerine, İngilizce veya Türkçe benzerlik indeksi düşürme konusunda yardım etmeye hazırız. Benzerlik indeksi raporu da çok az ücretlere verilmektedir.

SPSS / EViews Analizleri

SPSS / EViews Analizleri, Literatür Taraması ve Tez Danışmanlık konularında Tez Editörüne güvenebilirsiniz. Bu konularda hem çok kaliteli işler yapıyoruz hemde daha ucuz ücretlere çalışıyoruz. Çünkü ortada aracı yok ve bizim ekip doktora öğrencilerinden oluşmaktadır. Başka sitelerde ücretin 30%-50% aracılar tarafından alınır. Böylece Tez Editörü çok daha ucuz ücretlere SPSS / EViews Analizleri, Literatür Taraması ve Tez Danışmanlık hizmetleri sunuyor. İstatistiksel analizler konusunda İngilterede okuyan hocalarımız var. Ekonometri hocalarımız Türkiyenin en iyi okulunda doktora yapıyorlar. Analiz konusunda çok başarılı hizmetler sunuyoruz. Atılım  üniversitesi öğrencileri analiz, literatür ve tez danışmanlık konusunda bizden yardım alabilirler.

Tez / Makale Editörü olarak akademisyenlere ve öğrencilere yardımcı olmaktayız. Tez / Makale Redaksiyon, Editörlük, İntihal Oranı Düşürme, İntihal Oranı Tespiti, SPSS / EViews Analizleri, Essay Yazdırma, Literatür Taraması, Bitirme Tezi ve Tez Danışmanlık konusunda hizmet veriyoruz. 

Menu