Tez / Makale Editörü, Redaksiyon, İntihal Oranı Düşürme, İntihal Oranı Tespiti, SPSS / EViews Analizleri, Essay Yazdırma, Literatür Taraması, Bitirme Tezi ve Tez Danışmanlık konusunda Selçuk Üniversitesi öğrencilerine hizmetler veriyoruz.

Müşterini Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için en başta gelir. Zamanında teslim konusuna da çok önem veririz. En kaliteli çalışma bile zamanında teslim edilmez ise hiçbir değeri yoktur. Eğer çalışma zamanında teslim edilirse, kalite iyi olursa ve ücretlendirme makul yapılmışsa o zaman müşteri memnuniyeti sağlanmış olmaktadir.

Selçuk Üniversitesi

Selçuk Üniversitesi Konya‘da bulunan bir devlet üniversitesidir. Selçuk Üniversitesi 1955 yılında kurulmuştur.

Selçuk Üniversitesi Hz.Mevlananin şehrinde bulunmaktadır. Hz. Mevlana gibi insanlar yetiştirmeye çalışmaktadır. 

Hz. Mevlana ilim ve bilim konusunda çok şiirler söylemiş bunlardan biri:

علم دریایی است بی‌حد و کنار

طالبِ علم است غواصّ بحار

Bilgi, uçsuz, bucaksız ve kıyısız bir denizdir. Onu dileyense, denizlerde dalgıçlık edene benzer.

Tez / Makale Editörü kurucuları Hz.Mevlana hayranı olarak Selçuk Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermeye hazırız.

Tez / Makale Redaksiyon hizmetinde metnin imla hatalarını, noktalama işaretlerini, dil bilgisi kurallarına uygunluğunu, anlatım bütünlüğü olmasını ve anlatım bozukluğunun olmamasını kontrol ediyoruz. Akademik dile uygunluğunun denetlenmesi ve özellikle de Türk Dil Kurumu Yazım Kılavuzuna uygun hâle getirilmesi için çalışıyoruz. Tez / Makale Redaksiyon işlemi her akademik çalışma için elzemdir. Bu konu bazı kişiler açısından önemsiz görünsede, tam tersine çok önemlidir. Eğer akademik çalışma yapıyorsanız bu konulara çok dikkat etmelisiniz. Akademik çalışmalarınızda Tez / Makale Editörü olarak bizden redaksiyon hizmeti alabilirsiniz. Bu kapsamda, Selçuk üniversitesi öğrencileri ve akademisyenleri bizimle iletişime geçebilirler.

Bir başka işlem olan İntihal Oranı Düşürme hizmeti (benzerlik oranı düşürme | benzerlik indeksi düşürme) tez editörü hizmetlerinde en başarılı hizmetlerden biridir. İntihal Oranı Düşürme (benzerlik oranı düşürme | benzerlik indeksi düşürme) işlemi, genelde Turnitin raporu baz alınarak gerçekleştirilir. Özgün akademik metinlerde bu oranın %20 ve altı olması gerekmektedir. Tez Editörü ekibi olarak, İntihal Oranı Düşürme (benzerlik oranı düşürme | benzerlik indeksi düşürme) konusunda hizmet vermekteyiz. Selçuk üniversitesi öğrencilerine, İngilizce veya Türkçe benzerlik indeksi düşürme konusunda hizmet vermeye hazırız. Benzerlik indeksi raporu da makul ücretlere verilmektedir.

SPSS / EViews Analizleri, Literatür Taraması ve Tez Danışmanlık konularında da bizlere güvenebilirsiniz. Tez Editörü ekibi olarak bu kapsamda oldukça uygun ücretler karşılığında güvenilir ve kaliteli işler gerçekleştirmekteyiz. Bunun sebebi, yazar ve editör arasında herhangi bir aracının olmamasıdır. Ayrıca Tez Editörü kadrosu, alanında son derece uzman kişilerden ve doktora öğrencilerinden oluşmaktadır. Başka sitelerde ücretin %30 ila %50’si aracılar tarafından alınır. Böylece Tez Editörü çok daha makul ücretlere SPSS/EViews Analizleri, Literatür Taraması ve Tez Danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. İstatiksel analizler konusunda İngiltere’de okuyan hocalarımızla daima iletişim hâlinde olup bu konuda onlardan profesyonel destek almaktayız. Ekonometri hocalarımız Türkiye’nin en iyi okulunda doktora yapmaktadır. Dolayısıyla son derece profesyonel ekibimizle analiz konusunda çok başarılı hizmetler sunmaktayız. Selçuk üniversitesi öğrencileri analiz, literatür ve tez danışmanlık konusunda Tez Editörü’nün uzman kadrosuna başvurabilirler. Sunduğumuz hizmetlerin kalitesinin yüksek olmasına rağmen makul ücretlendirme yapıyoruz. Tez Editörü müşterileri aldıkları hizmetin ücretlendirmesinin makul olduğundan emin olabilirler. İngilizce veya Türkçe editörlük hizmetimizin kaliteli ve ucuz olduğu müşterilerimiz tarafından onaylanmıştır.

Tez / Makale Editörü olarak akademisyenlere ve öğrencilere yardımcı olmaktayız. Tez / Makale Redaksiyon, Editörlük, İntihal Oranı Düşürme, İntihal Oranı Tespiti, SPSS / EViews Analizleri, Essay Yazdırma, Literatür Taraması, Bitirme Tezi ve Tez Danışmanlık konusunda hizmet veriyoruz. 

Menu