Tez Editörlük Hizmetleri 

Tez Düzenleme ve Kılavuza Uydurma Akademik bir çalışmada çok önemli ve içerik kadar öneme sahiptir. Tezlere puan verilirken bir kısmı da formattan gelir ve burada Tez Editörü devreye girer.

Kılavuz yönergeleri oldukça ayrıntılıdır ve çok dikkatli okunması gerekir. Birçok öğrenci için bu adım çok zor ve zaman alıcı olabilir. Tez editörlük hizmetimizde bu tür öğrencilere yardımcı oluyoruz.

Akademik bir çalışmada önemsiz gibi görülecek pek çok ayrıntıya dikkat edilmesi gerekir, örneğin paragraf aralıkları, kaynakçanın doğru bir şekilde yazımı ve uygun şekilde gösterilmesi, yazı puntoları, satır aralıkları ve paragraf aralıklarının hepsi belli standartlarda olması gerekmektedir. Tez Editörü bunları yapmak için vardır.

Tez Editörlük Ücretleri

Tez / Makale Editörü olarak akademisyenlere ve öğrencilere yardımcı olmaktayız. Tez / Makale Redaksiyon, Editörlük, İntihal Oranı Düşürme, İntihal Oranı Tespiti, SPSS / EViews Analizleri, Essay Yazdırma, Literatür Taraması, Bitirme Tezi ve Tez Danışmanlık konusunda hizmet veriyoruz. 

Talep Formu

Menu