Hakkımızda

Tezeditoru.com bir tez yazdırma sitesi değildir. Yasalara ve etik ilkelere uygun bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Bilimsel etik ilkelerine sadık kalınarak redaksiyon, düzeltme, düzenleme, geliştirme ve son okuma çalışmaları yapılmaktadır.

Tez | Makale Editörü olarak ilk hedefimiz olarak, saygıdeğer öğrencilerimizin ve akademisyenlerimizin ihtiyaç duydukları veri ve bilgiye doğru bir şekilde ve doğru yerde ulaşmasına sağlamaktır.

Tez | Makale Editörü önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin bitirme tezlerinin kılavuza uydurma ve unv formatına uygun hale getirilmesinde editörlük hizmeti vermektedir. Ayrıca akademisyenlerimizin makale konularında ihtiyaç duydukları hizmetleri sağlamaktayız. 

Misyon

Tez | Makale Editörü olarak misyonumuz; hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, öğrencilerimizin ve araştırmacılarımızın talep ettiği editörlük hizmetlerini eksiksiz, kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde karşılamaktır.

Vizyon

Tez | Makale Editörü olarak vizyonumuz; sağladığımız editörlük hizmetleri konusunda koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimseyerek, hizmet verdiğimiz sektöründeki en iyi yerde olmayı hedefliyoruz.

Menu