EndNote

EndNote, makale ve tez yazarken referansları yönetmek için kullanılan bir referans yönetim yazılımdır.

Tez | Makale Yazma Yazılımları : EndNote

En iyi ve en çok kullanılan tez yazma yazılımların tanıtımı – Endnote
Tez, öğrencilerin daha yüksek bir eğitim seviyesine ulaşmak için atması gereken en önemli adımlardan biridir; aynı zamanda, tez yazımında belirli standartlara uymaları gerektiğinden, bazı öğrenciler için zor ve karmaşık bir aşamadır.
Ancak, öğrencilerin bunu yapmasını kolaylaştırabilecek bazı programlar var; birlikte en çok kullanılan tez yazma yazılımlarını gözden geçiriyoruz.
Endnote yazılımı, tez kaynakça yazımı için en yaygın kullanılan araçlardan biridir.
Bu yazılım, kullandığınız makalelerden oluşan bir veritabanı oluşturabilir ve kaydedebilir ve belirli bir makaleye başvurmanız gerektiğinde, bu yazılımı kullanarak çok hızlı bir şekilde bu makaleye erişebilirsiniz. Endnote ayrıca daha fazla kaynak ve referansla bulabileceğiniz yüzlerce çevrimiçi kaynağa da erişebilir.
Endnote yazılımını indirdikten sonra 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilir ve daha sonra bu yazılımı kullanmak için satın almanız gerekir.
Özellikle kaynakça oluşturma bölümünde bu yazılımdan yardım alabilirsiniz.

Tez/Makale Editörü olarak akademisyenler ve öğrencilere akademik yazılarında yardımcı oluyoruz.  Tez/Makale RedaksiyonEditörlükİntihal Oranı Düşürmeİntihal Oranı TespitiSPSS/EViews AnalizleriLiteratür Taraması ve Tez Danışmanlık konusunda hizmetler veriyoruz.

Menu